Tworzenie infografik

Wciąż mało popularną i wykorzystywaną formą promocji firmy i zwiększenia jej profesjonalizmu są infografiki. Infografiki to w dużym skrócie graficzna forma przedstawienia danych czy analiz. Jest ona dużo skuteczniejsza niż suche liczby i teksty. Znacznie łatwiej zainteresować nią odbiorców, którzy widząc ciekawy projekt zatrzymają się i przeanalizują przedstawione materiały. Na uwagę zasługuje fakt, że jeszcze niewiele firm posiada na swoich stronach czy fanpage’ach takie formy graficzne. Dlatego też przy pomocy infografiki można wyróżnić się na tle konkurencji. Najlepsze infografiki powstają na bazie danych zebranych bezpośrednio przez firmę. Ich unikalność może sprawić, że przy odpowiedniej promocji ludzie będą udostępniać materiał graficzny, dzielić się ze znajomymi, a nasza firma zyska wiele w oczach potencjalnych klientów. Chciałbyś stworzyć infografikę dla swojej firmy? Skorzystaj z przycisku poniżej.

Kilka słów o infografikach

Infografiki mogą przedstawiać różnorodne dane:

  • dane statystyczne
  • postęp danej usługi, procesu
  • rozwój wydarzeń na linii czasu
  • przedstawienie danych związanych z lokalizacją
  • przedstawienie zalet i wad oferty

Tak na prawdę ogranicza nas wyłącznie pomysł i ilość danych. W infografice liczy się głównie interesująca oprawa, która potrafi od razu przykuć uwagę odbiorce. Podobnie jest z produktami w sklepie, jeśli nie znamy danego artykułu przejdziemy obok niego obojętnie. Jednak gdy jest on opatrzony ciekawą oprawą graficzną, to istnieje duża szansa, że przystaniemy i obejrzymy go dokładniej. Dokładnie tak samo działa infografika. Jakie materiały musi nam dostarczyć klient? Potrzebujemy tak na prawdę wyłącznie dane, które wykorzystamy w projekcie. Oczywiście jeśli klient posiada także ogólny zamysł, to możemy się nim zasugerować i stworzyć na jego podstawie atrakcyjną infografikę.

Cennik tworzenia infografik

Ceny infografik są uzależnione od ilości danych, jakie musimy na nie przenieść. Każda nowa informacja wiąże się z potrzebą zaprojektowania kolejnych grafik z nią powiązanych.

Dlatego też każdy projekt wyceniamy indywidualnie!

Orientacyjny kosztorys waha się od 350 zł netto do nawet 1500 zł netto. Pamiętaj, że wycena w naszej firmie jest zupełnie darmowa, więc skorzystaj z formularza kontaktowego i prześlij nam zlecenie.

Wyceń infografikę wypełniając formularz

 

    Aby wysłać wiadomość zaakceptuj przetwarzanie danych z formularza

    Stwórz z nami infografikę