Projektowanie logotypu

Chcesz aby Twoja firma stała się rozpoznawalna? Musisz posiadać prosty i ciekawy logotyp, który będzie utożsamiany z działalnością, którą prowadzisz. Logo jest kluczowym narzędziem do budowy świadomości marki wśród klientów. Jakie są cechy idealnego logotypu? Proste, nowoczesne (ponadczasowe) i rozpoznawalne. Pamiętaj, że logotyp zostanie przyklejony jak łatka do Twojej firmy. Nie warto będzie go zmieniać w momentach rozwoju działalności, ponieważ możesz utracić na rozpoznawalności. Dlatego powinieneś nieustannie trzymać się swojego projektu. Decydując się na zaprojektowanie logotypu w naszej agencji możesz być pewien, że otrzymasz projekt zgodny z wszystkimi założeniami dobrego projektowania.

Jak nasi graficy projektują logotypy?

Pierwszym punktem pracy jest rozpoznanie branży klienta i spisanie wszystkich pomysłów na kartce. Na tym etapie odbywa się także rozmowa z klientem, bardzo często osoby zamawiające u nas logo przychodzą już z własną wizją, którą musimy przenieść do oprogramowania graficznego. Gdy już posiadamy pomysł i ogólną wizję, to siadamy z ołówkiem i kartką papieru. Tworzymy wstępny szkic, który pomoże nam w ostatecznej realizacji. Jest to często pomijany i niedoceniany krok, jednak nasi graficy starają się go przestrzegać.

Mając gotowy projekt dostarczamy go do klienta do oceny. Przed ostateczną akceptacją nanosimy sugerowane poprawki. Jeśli zaproponowane logo nie spełnia oczekiwań, to w cenie 80 zł netto możemy zaproponować nowy, zupełnie inny projekt. Każdy kolejny wyceniany jest indywidualnie.

Koszt logotypu wynosi: 300 zł netto

Zamów projekt logotypu

    Aby wysłać wiadomość zaakceptuj przetwarzanie danych z formularza

    Zamów projekt logotypu