Strony firmowe - tworzenie wizytówek

Potrzebujesz stronę internetową wizytówkę dla swojej firmy? W StudiuNCTI zadbamy, abyś otrzymał ją jak najszybciej. Tworzymy intrygujące strony internetowe, które cechują się nowoczesnym wyglądem, a tym samym będą przyjemne w odbiorze jeszcze przez wiele lat. Kierujemy się zasadami UX, aby użytkownik mógł w prosty i intuicyjny sposób poruszać się po stronie. W cenie optymalizujemy witrynę internetową pod kątem pozycjonowania, a tym samym dodajemy mały bonus od siebie, co jest rzadko spotykane u innych agencji interaktywnych. Strony firmowe tworzymy na systemie do zarządzania treścią (CMS) WordPress, dzięki czemu po zakończeniu realizacji użytkownik ma szybki i prosty dostęp do zmiany tekstów czy grafik. Nie uzależniamy klienta od naszej firmy nakładając opłaty za każdą zmianę! Ba, po zakończeniu współpracy przy stworzeniu strony wizytówki przesyłamy poradnik, w którym pokazujemy jak korzystać z panelu WordPress.

Czym cechują się nasze strony?

null

Responsywność

Wszystkie strony, jakie tworzymy są przystosowane pod urządzenia mobilne, aby użytkownik mógł wygodnie korzystać z nich na telefonie, tablecie czy netbook’u.

Nowoczesny wygląd

Nowoczesna szata graficzna, jaką dla Ciebie stworzymy będzie atrakcyjna jeszcze przez wiele tak, nie będziesz musiał co rok inwestować w kolejne projekty.

Łatwa obsługa

System CMS – WordPress – pozwala bardzo łatwo zarządzać stroną i nanosić zmiany w grafikach czy tekstach.

Optymalizacja

Zoptymalizujemy Twoją wizytówkę firmową pod pozycjonowanie kluczowych fraz, dzięki czemu unikniesz dodatkowych opłat za Audyt SEO w przyszłości.

Przejrzystość

Przy projektowaniu zachowujemy pełną przejrzystość grafiki, aby wszystkie informacje na stronie były widoczne i łatwo dostępne.

Łatwa do rozbudowy

Jeśli w przyszłości chciałbyś rozbudować projekt o nowe funkcjonalności, to będzie to jak najbardziej możliwe.

Sprawdź nasze przykładowe realizacje

Strony opart o szablon

Pierwszym modelem tworzenia strony, jaki proponujemy w naszej agencji jest strona firmowa oparta o szablon. Jest to dużo tańsze rozwiązanie niż drugi model (unikalny projekt), ale ma pewne minusy. Mianowicie inna firma może skorzystać z tego samego szablonu przy tworzeniu wizytówki, przez co nada jej podobny wygląd. Dodatkowo strony na szablonie są troszkę mniej odporne na ataki hakerskie. Jednak regularnie aktualizując WordPressa nie powinieneś mieć żadnych problemów z włamaniami. Dlatego też jeśli nie zależy ci, aby być unikalnym w całym internecie, to polecamy właśnie to rozwiązanie, ponieważ jest dużo szybsze w realizacji oraz tańsze. Na stronę na szablonie otrzymasz 2 miesiące gwarancji.

Średni koszt wykonania strony wizytówki na szablonie wynosi: 1100 zł netto

Strony unikalne

Drugi model jest trochę droższy – unikalne strony firmowe wraz z ręcznym zakodowaniem i podpięciem pod WordPressa. Co daje Ci taka możliwość i czym się różni od strony na szablonie? Po pierwsze zapewnia Ci większe bezpieczeństwo, a po drugie sprawia, że jesteś jedynym posiadaczem zaimplementowanej szaty graficznej. Przy wszelakich próbach kopii możesz ubiegać się o natychmiastowe usunięcie layoutu ze strony. Po zakończeniu realizacji przekazujemy Ci wszystkie prawa autorskie i w tym momencie stajesz się pełnoprawnym właścicielem przygotowanej przez naszą firmę wizytówki. Przy unikalnych stronach udzielamy 3 miesięcznej gwarancji. Zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie techniczne.

Średni koszt wykonania unikalnej witryny  wynosi: 1600 zł netto