Projektowanie banerów

Banery reklamowe możemy znaleźć wszędzie, na stronach internetowych, na ulotkach, plakatach, na ulicy czy w telewizji. Otaczają na ze wszystkich stron każdego dnia. Dlatego nie mogliśmy pominąć ich w naszej ofercie. Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi tworzenia, projektowania banerów we wszystkich dostępnych formach. Żadne zlecenie nie będzie problemem dla naszych utalentowanych grafików. Zaprojektują dla Ciebie każdy baner reklamowy, niezależnie od branży. Wykorzystamy nowoczesny design i wysoki poziom czytelności, dzięki czemu banery zaczną pośrednio generować dochód dla Twojej firmy. Czas realizacji baneru jest uzależniony od jego poziomu skomplikowania. Zazwyczaj udaje nam się oddać gotowy projekt na przestrzeni 2 – 3 dni roboczych. Liczy się dla nas przede wszystkim jakość!

Jak powinien zostać zaprojektowany dobry baner?

 

  1. Tekst umiejscowiony w odpowiednim miejscu. W sieci można znaleźć wiele badań i analiz, jak użytkownik śledzi wzrokiem stronę internetową. Przy odpowiednim rozplanowaniu umiejscowienia tekstu możemy sprawić, że odbiorca przeczyta na początku najważniejsze informacje zachęcające do dalszej analizy tekstu.
  2. Odpowiednia do branży oprawa graficzna. Oczywistym jest, że banery dla firm zajmujących się wykonywaniem różnorodnych projektów np. ogrodów czy aranżacji wnętrz musi posiadać nowoczesny baner o ciekawej szacie, nawet na rzecz czytelności. Jednak, gdy projektujemy baner np. dla hydraulika, to największą wagę przykładamy czytelności i jasności przekazywanej informacji.
  3. Jasne wezwanie do akcji na banerze – Zadzwoń!, Skontaktuj się z nami!, Skorzystaj z bezpłatnej wyceny!
  4. Odpowiednia ilość tekstu. Nie możesz zalać odbiorcy toną tekstów, ponieważ szybko zniechęci się do dalszego czytania. Musisz przedstawić przesłanie w krótkim tekście i w formie graficznej.

 

Średni koszt baneru wynosi: 300 zł netto

Wypełnij formularz kontaktowy i zamów baner

    Aby wysłać wiadomość zaakceptuj przetwarzanie danych z formularza

    Zamów projekt baneru